Drukuj Email

Specjalizacja w dziedzinie psychologii klinicznej

 

Dyrekcja Specjalistycznego Psychiatrycznego Zespołu Opieki Zdrowotnej im. prof. Antoniego Kępińskiego w Jarosławiu ogłasza nabór na specjalizację z psychologii klinicznej.

Specjalizacja w Specjalistycznym Psychiatrycznym Zespole Opieki Zdrowotnej im. prof. Antoniego Kępińskiego prowadzona jest dla osób posiadających tytuł magistra psychologii i trwa 4 lata: 2 lata kształcenia specjalizacyjnego podstawowego i 2 lata kształcenia specjalizacyjnego szczegółowego w bloku psychologia kliniczna zaburzeń psychicznych.

Specjalizacja prowadzona jest wg programu specjalizacji (http://www.cmkp.edu.pl/wp-content/uploads/2013/07/Psychologia_podst_2010.pdf) zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia w sprawie uzyskiwania tytułu specjalisty w dziedzinach mających zastosowanie w ochronie zdrowia z dnia 30 września 2002 r. (Dz. U. Nr 173, poz.1419 z późniejszymi zmianami)

Specjalizację prowadzimy we współpracy z Mazowieckim Specjalistycznym Centrum Zdrowia im. prof. Jana Mazurkiewicza w Pruszkowie.

 

Termin składania wniosków na specjalizację z psychologii klinicznej: do 30 września 2015r

 

Osoba do kontaktu:
mgr Anna Frendo-Polańska
Specjalistyczny Psychiatryczny Zespół Opieki Zdrowotnej im. prof. Antoniego Kępińskiego
ul. T. Kościuszki 18, 37-500 Jarosław
tel. 16 624 05 56
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Dokumenty do pobrania

PDF Informacja na temat specjalizacji (PDF)
PDF Wniosek o rozpoczęcie specjalizacji (PDF)